8 پوزیشن متنوع آمیزش جنسی زن و مرد (تصویری) 8 پوزیشن متنوع آمیزش جنسی زن و مرد (تصویری)

تنوع پوزیشن های نزدیکی و سکس در رابطه زناشویی میتواندزوجین را از یک وضعیت تکراری، خسته کننده و یکنواخت رها سازد و جذابیت رابطه را افزایش دهد.

نزدیکی ،آموزش روابط زناشویی، هم آغوشی و سکس نزدیکی ،آموزش روابط زناشویی، هم آغوشی و سکس

اهمیت معاشقۀ قبل از نزدیکی . . . حفظ بقاء نسل . . . مقاربت غریزیست یا آموزشی . . . زمان و محل ارتباط جنسی . . . ادامه با کلیک روی عنوان مطلب

مراقبتهای بعد از IUI مراقبتهای بعد از IUI

مراقبتهای بعد از IUI ،از رویدادهای تنش زا و تماس با افرادیکه احتمال ایجاد استرس را میدهید خودداری کنید .انجام کارهای منزل مشکلی ندارد .

تحریک بیش از حد تخمدان ،آب آوردن شکم تحریک بیش از حد تخمدان ،آب آوردن شکم

تحریک بیش از حد تخمدانها مهمترین عارضه ی داروهای نازائی است . احساس پری و سنگینی شکم از علائم . . . ادامه مطلب با کلیک روی تصویر یا عنوان مطلب .

هزینه، مزایا و معایب جنین اهدایی هزینه، مزایا و معایب جنین اهدایی

جنین اهدایی به اینصورت است که اسپرم و تخمک از زن و شوهری گرفته می شود و در ازمایشگاه مراکز ناباروری در محیطی مخصوص شرایط لقاح انرا فراهم می کند.

تقویت تخمدانها برای بارداری تقویت تخمدانها برای بارداری

تخمک گذاری تخمدانها به عوامل مختلفی بستگی دارد و عدم تخمک گذاری و ناباروری به نامتعادل بودن و بیماری های مختلف بستگی دارد .در این مقاله بخوانید .

5 راهکار افزایش لذت جنسی هنگام مقاربت 5 راهکار افزایش لذت جنسی هنگام مقاربت

برای افزایش لذت جنسی هنگام مقاربت فراهم کردن محل مناسب ،محیط لذ تبخش ، استحمام قبل از مقاربت ،پخش موسیقی آرامبخش ،دمای مناسب مورد نیاز است .

اسپرم اهدایی از برادر و برادر شوهر اسپرم اهدایی از برادر و برادر شوهر

زن باردار با شکم نمایان که با برادر شوهر صحبت میکند بدون اینکه صحبتی از بارداری شود ،یاد این موضوع می افتد که این حاملگی حاصل تلقیح اسپرم این شخص است

آیا گیرندگان جنین یا اسپرم صلاح است که اهداکنندگان را بشناسند ؟ قسمت دوم آیا گیرندگان جنین یا اسپرم صلاح است که اهداکنندگان را بشناسند ؟ قسمت دوم

برای خواندن داستانی واقعی درباره اختلاف بر سر اسپرم اهدایی، روی لینک کلیک کنید.

آیا گیرندگان جنین یا اسپرم صلاح است که اهداکنندگان را بشناسند ؟قسمت اول آیا گیرندگان جنین یا اسپرم صلاح است که اهداکنندگان را بشناسند ؟قسمت اول

لازمست به مواردی اشاره شود که اهداکنندگان و گیرندگان از یکدیگر شناخت داشته اند و این شناخت باعث بروز مشکلاتی شده است ( باکلیک روی عنوان ادامه مطلب را بخوانید)

تقویت اسپرم - افزایش قدرت جنسی تقویت اسپرم - افزایش قدرت جنسی

مواد غذائی که خوردن آنها مفید است عبارتند از شوکولات تیره ، دنبلان ، تخم مرغ بومی . . . برای ادامه روی عنوان قهوه ای رنگ کلیک کنید .

آزوسپرمی چیست؟ آزوسپرمی چیست؟

آزوسپرمی به معنای این است که در آزمایش منی اسپرمی مشاهده نشود . یک درصد کل مردان آزوسپرم هستند . . . برای مطالعۀ ادامۀ مطلب روی عنوان مطلب کلیک کنید .

روشهای تعیین جنسیت روشهای تعیین جنسیت

مهمترین اهمیت تعیین جنسیت در طول تاریخ بشر به ارث بردن تخت پادشاهی بوده است ، زیرا وارث تاج و تخت فقط پسر . ادامه ی مطلب با کلیک روی عنوان میسر است .

چگونگی فریز اسپرم چگونگی فریز اسپرم

فریز اسپرم ، شاخه ای از علم مربوط به انجماد (فریز) سلولهای جنسی انسان و حیوانات است . کاربرد آن نگهداری و استفاده در جهت باروری در آینده می باشد .

IUI ( تلقيح اسپرم شسته شده داخل رحم ) آی یو آی IUI ( تلقيح اسپرم شسته شده داخل رحم ) آی یو آی

یکی از روشهای تلقیح اسپرم در داخل رحم است که در مقایسه با آی وی اف عملی ساده تر است و تحمل آن برای بیمار ساده تر است و هزینۀ کمتری نسبت به IVF دارد .

مراقبتهای قبل از بارداری با اسپرم اهدایی مراقبتهای قبل از بارداری با اسپرم اهدایی

حاملگی پدیده ای مهم در زندگی زوجین می باشد و کسب اطلاعات لازم در زمینه ی این تغییر مهم در زندگی ، برای هر زوجی ضروریست.

تولید اسپرم ازسلولهای بنیادی چقدر پیشرفت کرده؟ تولید اسپرم ازسلولهای بنیادی چقدر پیشرفت کرده؟

از سلولهای بنیادی موفق به تولید اسپرم شده و به این سمت پیش میرود که بتوانند عوامل بیماریزا را شناسایی کنند تا از بروز بیماری در آینده پیشگیری شود

مراقبت بعد از بارداری با اسپرم اهدایی مراقبت بعد از بارداری با اسپرم اهدایی

مواظبتهای دوران حاملگی که در فضای مجازی در دسترس خانمهای باردار می باشد عمدتا حول وحوش مصرف غذاها و ویتامینهای مفید و . . .

اسپرم اهدایی در خارج از ایران اسپرم اهدایی در خارج از ایران

از دانمارک اسپرم اهدائی فریز شده به تعداد زیادی کشورها صادر می گردد. . .در ژاپن سعی می شود از برادر شوهر اسپرم گرفته . . .( برای ادامۀ مطلب روی تصویر مجاور کلیک کنید)

اهدا کنندگان اسپرم اهدا کنندگان اسپرم

اهداکنندگان باید فاقد هر گونه بیماری ارثی ( مثل تالاسمی ) یا واگیردار ( مثل ایدز و هپاتیت ) یا اعتیاد باشند که با آزمایش خون معلوم می شود